• Buzdolabım sesli çalışıyor?

  Ortam sıcaklığının değişmesine bağlı olarak buzdolabının çalışma performansı değişebilir. Buzdolabınızda sarsılma ya da gürültü varsa zemin düz değil ya da zayıf olabilir..

 • Buzdolabının soğutucu sıcaklığı yeterli ama dondurucu sıcaklığı çok düşük neden?

  Buzdolabının dondurucu bölme sıcaklığı çok düşük bir sıcaklığa ayarlanmış olabilir. Buzdolabının dondurucu bölme sıcaklığını daha yüksek bir dereceye ayarlayıp kontrol ediniz.

 • Bulaşık makinem çalışmıyor?

  Bulaşık makinenizin elektrik fişi takılmamış olabilir. Bulaşık makinenizin bağlığı prizin sigortası ya da ana sigortası atmışsa sigortayı kontrol edin. Bulaşık makinenizin su giriş musluğunun açık olduğundan emin olun. Bulaşık makinenizin Açma / Kapatma düğmesine basarak makineyi açtığınızdan emin olun. Bulaşık makinenizin kapısını kapattığınızdan emin olun. Bulaşık makinenizin su giriş hortumu ve makinenizdeki filtrelerin tıkalı olmadığından emin olun.

 • Çamaşır makinemin içinde su var?

  Üretim sırasında kalite kontrol işlemleri nedeniyle makinede bir miktar su kalmış olabilir. Bu arıza değildir, suyun makineye zararı yoktur.

 • Çamaşır makinemin su almıyor?

  Çamaşır makinenizin musluğu kapalı olabilir. Su girişi musluklarını açın. Çamaşır makinenizin yükleme kapağı kapanmamış olabilir. Yükleme kapağını kapayın.